Przypau Jam 2023 - dżemik na powitanie wiosny i otwarcie sezonu

0

Przypau-jam-na-powitanie-wiosny-i-otwarcie-sezonu-2023

Mały Jamik na otwarcie sezony mamy już za sobą :) Pogoda próbowała pokrzyżować nasze plany, ale się nie daliśmy! :D Jeśli Cię nie było to sprawdź co Cię ominęło, a jak byłeś to zobacz czy załapałeś się na fotki ;)

PRZYPAU JAM na powitanie wiosny i otwarcie sezonu 2023

Planowaliśmy rozpocząć 25.03.2023 równo o godzinie 14:00 na Leszczyńskiej Skate Plazie lecz niestety pogoda pokrzyżowała nasze plany. Mały lecz intensywny przelotny deszczyk sprawił, że mieliśmy mały poślizg. Wspólnymi siłami udało się szybko ogarnąć zalegającą wodę, a dzięki temu, że było ciepło nasza ukochana Skate Plaza szybko wyschła.

Przypau-jam-sprzatanie-2

Przypau-jam-2023-sprzatanie

Jesteśmy "eko" więc zamiast palenia czy topienia Marzanny stwierdziliśmy, że potrzaskamy wspólnie trochę triczków ;) Plan był prosty - zaczęliśmy od Game Of S.K.A.T.E. Jak zawsze w naszych eventach - udział może wziąć każdy. Dla nas najważniejsza jest zajawa :D Zaczęliśmy z około 45 minutowym poślizgiem. Jak już było na tyle sucho aby dało się jeździć ruszyliśmy z zapisany na skejta.

Game of S.K.A.T.E.

Przypau-jam-2023-rozpoczecie-zapisow-na-game-of-skate

Bardzo dużo osób się zapisało - w końcu nie ma nic do stracenia :D Podczas tego typu wydarzeń zawsze najlepiej się progresuje. Być może ktoś zada triczek, którego nie potrafisz ale akurat Ci wyjdzie po raz pierwszy! :) Zapisana ilość osób sprawiła, że do finału dostały się aż 3 osoby (zamiast 2ch):
- Eryk Sawicki (Eror)
- Kuba Piejko
- Kacper Kita Jakóbczyk

Jako pierwszy z szansą na wygraną pożegnał się Eryk, który zasadził dużo bangerów, ale poprzeczka była postawiona wysoko przez kolegów.

Przypau-Jam-2023-Eryk

Finałowa potyczka dostarczyła wiele stylowo wykonanych trików. Kuba nie oddał tytułu bez walki (który już u nas zdobył raz podczas Dnia Deskorolki w 2021). Gra była bardzo zacięta, a ostatecznie zwyciężył Kacper Kita Jakóbczyk.

Przypau-jam-2023-Kita

Jak tylko skończyliśmy grać w S.K.A.T.E. to czekała następna konkurencja - Best Trick.

PRZYPAU JAM - Best Trick

Wpadłem na pomysł wykonania specjalnej przeszkody na nasz Jamik. Niestety nie posiadam ani miejsca, ani odpowiednich narzędzi :D Z pomocą przyszli Kuba i OG RAMPZ Majkes. Bez nich ta przeszkoda mogłaby nie powstać za co jeszcze raz bardzo dziękuję!

Przypau-Jam-2023-OG-RAMPZ-Majkes

Formuła zawodów była bardzo prosta - każdy kto miał ochotę wziąć udział to po prostu brał :D Cały Best Trick trwał 60 minut i w tym czasie widzieliśmy masę pięknych trików. Przy sędziowaniu pomagał mi Szkielet, za co również wielka piona!

Przypau-Jam-2023-sedziowie

Do wygrania oprócz prestiżu ;) były nagrody ufundowane przez nasz skateshop - Przypau.pl oraz bony ufundowane przez naszego sponsora - Stację Paliw Matuz. Wyróżniliśmy kilka fajnych trików, a największe bangery mogliśmy oglądać dzięki Kubie! 

Przypau-jam-2023-best-trick-Kuba-Piejko

Przypau-jam-2023-best-trick-Kuba-Piejko-1

Przypau-jam-2023-best-trick-Kuba-Piejko

Po best triku nastąpiło wręczenie nagród i dalsza część imprezy, gdzie prasa już nie miała wstępu ;)

Przypau-jam-2023-wreczenie-nagrod 

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym za wspólny jamik! Jeszcze raz gratulacje dla:
- Kacpra Kity Jakóbczyka za wygraną w Game of S.K.A.T.E
- Kuby Piejko za wygraną w Best Tricku!

 Przypau-Jam-2023-grupowe

Jeśli chcesz wiedzieć o nadchodzących eventach na bieżąco to gorąco zachęcam do zaobserwowania naszych profili na facebooku i instagramie. Piona i do zobaczenia na desce!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl