Producenci

Montażówki dla deskorolek

Montażówki/Nakrętki

Montażówki Pig Prime Allen 1" Montażówki Pig Prime Allen 1"
Producent: PIG
Cena:

29,90 zł

szt.
zobacz więcej
Montażówki Ace AF1 Hollow 7/8" Montażówki Ace AF1 Hollow 7/8"
Producent: Ace
Cena:

39,90 zł

szt.
zobacz więcej
Montażówki Ace AF1 Hollow 1" Montażówki Ace AF1 Hollow 1"
Producent: Ace
Cena:

39,90 zł

szt.
zobacz więcej
Montażówki Shake Junt 1" imbus Montażówki Shake Junt 1" imbus
Producent: Shake Junt
Cena:

29,00 zł

zestaw
zobacz więcej
Montażówki Element krzyżak 7/8" Montażówki Element krzyżak 7/8"
Producent: Element
Cena:

25,00 zł

zestaw
zobacz więcej

Montażówki i nakrętki, bez których złożenie własnej deski byłoby niemożliwe

Jeśli chcesz samodzielnie złożyć swoją własną deskorolkę, musisz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne elementy. Będzie potrzebny Ci m.in. deck, trucki i podkładki, kółka oraz łożyska. Nie możesz również zapomnieć o montażówkach. Jest to specjalny komplet śrubek i nakrętek, za pomocą których złożysz wszystkie wymienione części w jedną całość i stworzysz deskorolkę swoich marzeń.

Dobierz odpowiednie montażówki/nakrętki i samodzielnie skręć nimi deskorolkę

W tej kategorii możesz znaleźć różnego rodzaju montażówki i nakrętki do złożenia własnej deskorolki. Możesz je idealnie dopasować do każdego rodzaju deski, ponieważ są dostępne w różnych rozmiarach. Montażówki składają się z całego zestawu najbardziej potrzebnych elementów. Są to wysokiej jakości śrubki i nakrętki, które pochodzą wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych producentów. Już dziś zaopatrz się w solidne i trwałe elementy, które przyczynią się do stworzenia Twojej wymarzonej deski.

Jak dbać o nakrętki i śrubki do deskorolki?

Montażówki, tak jak pozostałe elementy deskorolki, wymagają regularnej konserwacji. Polega ona przede wszystkim na tym, by raz na jakiś czas sprawdzać, czy są właściwie dokręcone. Oczywiste jest to, że wraz z upływem czasu pojawiają się luzy, co sprawia, że Twoja deska może zacząć chwiać się na boki, a Ty zaczniesz odczuwać problemy z utrzymaniem równowagi. Warto więc regularnie sprawdzać stan montażówek do deskorolki i w razie potrzeby maksymalnie je dokręcić. Zrobisz to, korzystając ze zwykłego śrubokrętu lub klucza imbusowego. Postaw więc na solidne i trwałe montażówki, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu i przekonaj się o ich niezawodności!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl